Кадрові зміни в міськраді — це не люстрація, — мер Дніпропетровська

Мер Дніпропетровська Борис Філатов пояснив, як проходить оптимізація структури міськради і чому без кадрових змін робота мерії буде неефективною. З ким вдалося знайти спільну мову, а хто навмисно пішов на конфронтацію — про це Борис Філатов розповів в інтерв’ю BBC Україна.

Борис Філатов підкреслив, що на посаді міського голови сконцентрується на підвищенні ефективності роботи сфер життєдіяльності Дніпропетровська.

«Коли потрапляєш у крісло мера, повинен думати про те, щоб місто нормально функціонувало. Я б не хотів вішати ні на кого ярлики. Найпростіше було б сидіти тут і кричати: «Все розвалили попередники», — сказав він.

До ведення кадрової політики у мера Філатова свій підхід. Чиновників, які підпадають під оптимізацію, він розділив на дві категорії.

У першому списку опинилися деякі посадові особи, які пропрацювали в міській раді багато років. На думку Бориса Філатова, такі чиновники володіють високим професіоналізмом, але разом з тим, існує висока ймовірність, що за цей час за ними закріплися якісь протизаконні майнові та корпоративні зв’язки.

Виходом з такої ситуації стає звільнення за погодженням сторін.

«Якщо людина розумна, ми нормально знаходимо якісь форми звільнення. Дається термін на передачу справ. Комусь вже час на пенсію, а у когось лишилася заборгованість по зарплатні за невикористану відпустку. Усі ці речі ми спокійно вирішуємо в режимі діалогу», — пояснив Борис Філатов.

У другу категорію увійшли громадяни, які отримали високі посади буквально за тиждень до прийняття Філатовим повноважень мера міста.

«Ці люди мають відношення до одіозних місцевих депутатів. Їх сюди розсадили на самі «жирні» посади. Починаючи від великих комунальних підприємств і закінчуючи контролем фінансів. У них був план — зірвати сесію, моє прийняття повноважень», — розповів мер.

Борис Філатов заявив, що в нинішніх історичних умовах на такого роду маніпуляціях побудувати кар’єру не вдасться нікому.

«Усі чудово розуміють, що це за кадрові призначення і хто за ними стоїть. Я не зустрів жодної людини в місті, яка би сказала: «Борисе Альбертовичу, Ви даремно звільняєте цих людей, вони прийшли добре працювати». Можу сказати, що ці люди працювати зі мною не будуть однозначно «, — зазначив він.

Джерело: nf.dp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *