Івано-Франківщині є у кого переймати успішний досвід

Лозунг “Нема школи – нема села” цього літа сколихнув усю країну. Масове закриття та оптимізація сільських шкіл, що передбачена в бюджеті на 2016 рік панічно налякала українські сім’ї у кожній області . Не оминуло це і Івано-Франківщину, повідомляє місцевий сайт FRANYK NEWS .

У області працює багато шкіл, в яких дуже мало учнів та вчителів. Утримувати такі школи дуже невигідно. Та закриваючи такі заклади, необхідно забезпечити учням навчання у якісних умовах.

Саме це зробила сусідня область. 11 січня Петро Порошенко відвідав Тернопільщину з робочим візитом, метою якого було відкриття новозбудованої школи у Сколові, Теребовлянського району. Її будівництво розпочалось ще 25 років, його двічі призупиняли. Однак міцна співпраця держави і органів самоврядування допомогла області добудувати не лише Сколівську школу, але й реконструювати низку інших шкільних приміщень та дошкільних закладів.

Саме такий успішний досвід варто переймати Франківщині, для того аби забезпечити дітей області якісними знаннями, і водночас з користю використати бюджетні гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *