Івано-Франківщина стала лідером з корумпованості

За серпень-жовтень 2015 року ситуація з корупцією в Україні незначно, але погіршилася. Таким виявився результат соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке провели Transparency International Україна,«PwC Україна та GfK Ukraine, про це інформують на місцевому сайті ФРАНИК NEWS.

За результатами опитування, 52% бізнесменів вважають, що боротьба з корупцією залишається неефективною та потребує більш якісних змін, і лише 3,4% повністю задоволені змінами.

Опитування демонструє , що корупція змінила свою географію.  Якщо півроку тому найбільш корумповані органи влади «базувалися» на Одещині, то тепер лідером з корумпованості стала наша область. Саме Івано-Франківщина посіла останнє місце із результатом 1,55.

Найменше, на думку бізнесменів, страждають на корупцію державні органи у Луганській 0,9, Хмельницькій 0,9, Чернівецькій 0,25 та Тернопільській 0,38 областях.

Тому бізнесмени Івано-Франківщини, вже можуть звертатись за порадами до міст – передовиків. Щоб далеко не ходити, можна перейняти досвід у сусідки – Тернопільщини.

ua_gfk2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *