IT-спеціалісти перетворять Тернопіль на «розумне місто»

Тернопіль відвідав лідер команди проекту Kyiv Smart City Олександр Краковецький. Експерт прийняв пропозицію очільника міста Сергія Надала долучитись до робочої групи SmartCity Ternopil.

Таким чином завдяки провідним ІТ-спеціалістам  у місті планують запровадити кращі практики «розумних міст» України та світу і робити Тернопіль інноваційним містом.

Усі проекти спрямовані на підвищення енергоефективності житлового фонду та дадуть змогу вирішити актуальні проблеми у різних сферах життєдіяльності.

–          Тернопіль хоче долучитись до максимального надання електронних послуг для мешканців міста. В нас діє система «Відкритий бюджет», але на сьогоднішній день Київ має ще більшу відкриту систему відкритого бюджету і для нас дуже важливо їхній досвід перейняти. Крім того плануємо запустити ще один сервіс , який даватиме можливість бачити жителям багатоповерхівок, скільки вони споживають електроенергії, газу, тепла і що дасть можливість зекономити. Третій аспект – це запровадження повного електронного  врядування у міській раді. Власне, цих три моменти фахівці ІТ-технологій готові допомогти нам вирішити, – зазначив Сергій Надал.

Очільник Тернополя додає, що міська рада у своїй діяльності намагається використовувати IT-технології, без яких неможливо уявити сучасне життя. Відтак, у роботі використовуються проекти «Відкрите місто», «Електронні петиції», «Prozorro», «Webcam» та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *