Хмельниччина може сміливо переймати досвід західної “сусідки”

За повідомленням місцевого сайту ПРО ПРОСКУРІВ, Хмельниччина увійшла в трійку лідерів за результатами проекту Асоціації регіональних аналітичних центрів у рейтингу за показником “Економічне та галузеве співробітництво. Сільське господарство”.

Не дарма Хмельницька область вважається агропромисловим регіоном. Вагому роль в  області відіграє сільське господарство. Провідною галуззю сільського господарства на Хмельниччині є рослинництво, де основна увага аграріїв приділяється виробництву зерна і зокрема озимої пшениці.

Обігнати область вдалось лише двом областям, так Херсонщина здобула перемогу, а почесне друге місце отримала Тернопільщина. До слова, сільське господарство Тернопільської області  дає 30% валового внутрішнього продукту регіону і забезпечує потреби населення області в основних продуктах харчування та потреби переробної промисловості у сировині, створює основу експортного потенціалу Тернопільщини.  Серед галузей сільського господарства, як і на Хмельниччині переважає рослинництво.

Тому впевнено можна сказати, що Хмельницька область може сміливо рівнятись на свою західну сусідку.

Більше інформації дивіться у таблиці.

TDAA3_croper_ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *