Голови об’єднаних територіальних громад зустрілися з керівництвом області

03 грудня, відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука та голови обласної ради Івана Мунтяна з головами об’єднаних громад, під час якої обговорено питання внесення змін до Перспективного плану формування громад Чернівецької області.

Голова облдержадміністрації Олександр Фищук  зазначив, що на пленарному засіданні Верховної Ради України обговорювалось питання внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України, які передбачають визнання всіх об’єднаних територіальних громад як таких, що відповідають Перспективному плану з метою забезпечення функціонування новоутворених громад. «Чекатимемо від голів об’єднаних громад та депутатів пропозицій щодо змін до Перспективного плану», – зазначив Олександр Фищук. Також очільник області наголосив на важливості вирішення проблеми налагодження механізму  фінансування об’єднаних територіальних громад.

Голова обласної ради Іван Мунтян пообіцяв що на найближчому засіданні обласної ради питання внесення змін у Перспективний план буде розглянуто.

Також, вчора голови об’єднаних територіальних громад зустрілися із працівниками Регіонального Офісу реформ, обласного казначейства, Департаменту фінансів ОДА та управління юстиції.

Обговорено проблемні питання проведення бюджетних розрахунків в об’єднаних громадах. Знайдено компромісні шляхи щодо розблокування роботи об’єктів соціальної інфраструктури в об’єднаних громадах, а також визначено процедуру проведення фінансових розрахунків в об’єднаних громадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *