«Глава ДНР» уже береться поправляти президента Росії

Очільник терористичної «ДНР» стверджує, що президент Росії під час прямої зовсім не говорив про поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі.

Олександр Захарченко заявив, що Путін мав на увазі лиш те, аби дати нинішнім спостерігачам ОБСЄ стрілецьку зброю. Таку «геніальну» заяву так званий «глава ДНР» зробив вчора під час своєї Інтернет-лінії.

20 квітня, в ході так званої «прямої лінії» з харків’янами ватажок невизнаної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про свій протест щодо того, щоб на території окупованого Донбасу були введені озброєні представники спецмиссии ОБСЄ, пише Dialog.ua.

«Я проти розширення або зміни мандату ОБСЄ в Донбасі», — висловив думку лідер бойовиків, додавши те, що він сам не проти підвищення рівня безпеки співробітників миротворчої міжнародної поліцейської місії. Також Захарченко підкреслив, що сепаратисти могли б забезпечити безпеку співробітників ОБСЄ.

Крім того, ватажок самопроголошеної республіки спростував слова російського президента Володимира Путіна щодо того, що РФ підтримує введення збройних представників ОБСЄ на підконтрольну бойовикам територію Донбасу.

Нагадаємо, що Володимир Путін підтримав пропозицію про збільшення чисельності співробітників ОБСЄ, оснащених зброєю. Цю заяву президент зробив під час спілкування з громадянами РФ в прямому ефірі.

Як з’ясувалося, Захарченко переконаний, що Путін не говорив ні слова з приводу присутності в подальшому збройної поліцейської місії ОБСЄ на території Донбасу. За словами ватажка «ДНР», дана заява є «звичайним пересмикуванням».

«Путін говорив про те, щоб видати стрілецьку зброю спостерігачам ОБСЄ», — заявив Захарченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *