Футбол об’єднує молодь

Щорічно на Деражнянщинні в осінньо-зимовий період старує Чемпіонат району з футзалу. Учасники, якого завжди виявляють жагу до перемоги, а дехто до цікавого перегляду матчів.
На виконання цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту Деражнянського району на 2012-2016р., затвердженої рішенням Деражнянської районної ради шостого скликання від 20 березня 2012 року за № 15-12/2012 розроблено Положення про проведення V-го Чемпіонату району з футзалу серед команд колективів фізкультури, міських, селищних та сільських спортивних клубів сезону 2015-2016 років, з метою залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Ігри проводяться щосуботи та неділі в спортивному залі Деражнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей», згідно календарів затверджених сектором молоді та спорту райдержадміністрації та РО ВФСТ «Колос» АПК України.
Чемпіонат включає в себе Вищу, Першу та Другу ліги. За підсумками виступів команд у Вищій лізі до Першої ліги вибувають команди, які зайняли в турнірній таблиці останнє та перед останнє місце. Відповідно команда, яка посіла 1 та 2 місце у Першій лізі автоматично займає місце у Вищій лізі. По завершенню виступів команд у Першій лізі до Другої ліги вибуває команда, які зайняла в турнірній таблиці останнє місце. Тому команда, яка посіла 1 місце у Другій лізі автоматично займає місце у Першій лізі. Дана система дає відповідні результати, адже щороку ми спостерігаємо за якісними змінами в майстерності кожної команди.
Загалом V-й Чемпіонат Деражнянського району з футзалу сезону 2015-2016 років налічує 30 команд. Загальна кількість усіх учасників чемпіонату 420 осіб:
Вища ліга 11 команд: «ОЛІМП-ДЮСШ» (м.Деражня), «Модерн-2» (м.Деражня), «Вовки» (смт.Вовковинці), «ЛІГА МОЛОДІ» (м.Деражня), «Модерн» (м.Деражня), «Фортуна» (с.З’яньківці), «InterWulf» (смт.Вовковинці), «Скорпіон»(с.Згарок-Нижнє), «ЛМД» Ліга Молоді Деражнянщини (м.Деражня), «ЕНЕРГІЯ-РЕМ» (м.Деражня), «КРАЯНИ-Штурм»(с.Маниківці).
Перша ліга 11 команд: «ДЮСШ – РОWER» (м.Деражня), «FIRE» РВ ГУМНС (м.Деражня), ФК «СІГНЕТ» (с.Яблунівка), ФК «Шарки», ФК «БОЖИКІВЦІ» (с.Божиківці), «Краяни – 2» (с.Маниківці), «ОЛІМП-ДЮСШ-2» (м.Деражня), ФК «З’ЯНЬКІВЦІ», ФК «Буцніва», «Деражнянський ліцей» (м.Деражня), «Ветерани» (м.Деражня).
Друга ліга 8 команд: ФК «НОВОСІЛКА», ФК «СІГНЕТ-2» (с.Яблунівка), ФК «ШПИЧИНЦІ»Ю. «Лідер» (смт.Лозове), ФК «ЛЕГІОН» (с. Волоське), ФК «БОЖИКІВЦІ-2» (с.Божиківці), «ФК Літки», ФК «Торпеда» (м.Деражня).
Кожний учасник намагається викласти свої можливості на повну, але як знаємо результат залежить не від одного гравця, а злагодженої гри команди.
Спокуслива жага до перемоги завжди стимулює гравців до цікавої боротьби на полі, а якщо ще й фортуна посміхнеться і реалізовуються такі бажані голи команда начебто вдихає свіжий ковток повітря і заряджається адреналіном, який веде команду до перемоги. Відомо є дві сторони однієї медалі, тому не потрібно завжди сподіватись на фортуну, а старанно та наполегливо тренуватися.
Команди призери Вищої, Першої, Другої ліги п’ятого Чемпіонату Деражнянського району сезону 2015-2016 років будуть нагороджені кубками та грамотами відповідних ступенів. Визначатиметься також «Кращий бомбардир», «Кращий воротар», «Кращий гравець» Вищої, Першої та Другої ліги.
Ми бажаємо усім командам та їх учасникам легкої перемоги, як сказав Юлій Цезар у своєму крилатому виразі «Veni, vidi, vici», що в перекладі з латинської означає «Прийшов, побачив, переміг».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *