«Еліта» терористичної «ДНР» готує змову проти Захарченка

Бойовики, яких так званий «глава ДНР» Олександр Захарченко витіснив із кола «влади», готуються в цю владу потрапити, коли Захарченка усунуть. Дял цього створюють свій «клуб», Про це повідомляє група «Інформаційний спротив».

За даними «ІС», очолює групу цих ображених Захарченком сепаратист, який займає чималу «посаду» у так званій «ДНР», але, очевидно, вважає, що вартий більшого. І для цього готовий навіть потрапити у немиліть до Захарченка.

«Так званий голова «ЦВК ДНР» Роман Лягін виношує ідею створення неформального об’єднання, до якого мають увійти особи (т. зв. «контреліта»), які стояли біля витоків створення псевдореспубліки, але з часом виявилися непотрібними нинішньому керівництву, зокрема Олександру Захарченку.

За задумом Романя Лягіна, члени майбутнього об’єднання будуть періодично збиратися (1-2 рази в місяць) і обговорювати «шляхи розвитку», проведення «реформ» і тому подібне з подальшим доведенням їх до позиції населенню. Мета створення такого «клубу» — бути постійно на слуху, щоб мати можливість потрапити у «владу» після складання повноважень Захарченком і його командою», — пише «ІС».

«Контреліта» в кількості близько 20 осіб планує зібратися в одному з готелів Донецька. На захід запрошений і екс-»спікер» так званого парламенту «ДНР» Пургін.

Лягін не виключає надалі політичних переслідувань щодо себе й інших членів зазначеного об’єднання з боку Захарченка», пише «ІС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *