Дипломатія комуністичних спецслужб

Серед прізвищ Конференції амбасадорів Республіки Польща – особи, зареєстровані як таємні співробітники комуністичних спецслужб.
29 колишніх послів заснувало Конференцію амбасадорів Республіки Польща, мета якої – «аналіз зовнішньої політики, визначення загроз для Польщі та підготовка рекомендацій». Колишні Республіки Польща(щасливо!) дипломати гостро критикують нинішній кабмін Права і справедливості, його зовнішню політику, наголошуючи, що вона прямує до надання другорядного значення Польщі в ЄС. Така позиція не дивує, якщо поглянути на список Конференції. Серед прізвищ помітні особи, зареєстровані як таємні співробітники комуністичних спецслужб або виховані в сім’ях працівників комуністичних силових відомств, наприклад Ришард Шнепф, колишній посол у США.

Вони радо бігають до антиурядових ЗМІ, ображають Польщу, користуючись своїми міжнародними зв’язками, роблять доноси на нашу державу. Таке становище було б недопустиме за часів міжвоєнної Республіки Польща. Проте, яка показує вище наведений приклад, комуністичні рештки змагаються за виживання, користуючись кожною нагодою, щоб образити Польщу. Однак, існує суверен, який не бажає повернення до неоліберального напрямку з коренями комуністичних спецслужб. І це справді дуже добра новина. Конференція амбасадорів Республіки Польща залишиться невагомим утворенням середовища видання «Gazeta Wyborcza» та його друзів, які відходять у небуття.

 Джерело: niezalezna.pl/А.Р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *