Двоходівка Фірташа: Яку партію створює Льовочкін

Заява Фірташа про те, що він готовий створювати новий політичний проект – це самообман. Політичний проект буде створювати Льовочкін, а фінансувати його справді буде Фірташ.

Історія з приїздом-неприїздом Фірташа на форум роботодавців – це комікс, яким пошили в дурні наших силовиків. Точніше силовики самі пошили себе в дурні. Фірташ настільки боїться сісти в тюрму, що без 1000-процентних гарантій, при чому гарантій не від України, а від якогось посередника-важковаговика, в Україну ніколи б не наважився повернутися. Перед нами розіграли хорошу двоходову піар-кампанію. Спочатку Фірташ сказав, що їде, а українська влада, замість того, щоб загадково посміхнутися і сказати багатозначне “ну-ну”, почала нагромаджувати абсурдні заяви. Але це так минулий час. Що ми маємо на виході?

По-перше, вся колишня проросійська регіональна братія вирішила змістити акценти в сторону економіки. Спочатку медведчуки створюють свої економічні “ХНР” і інші “республіки”. Тепер газовики, на базі союзу роботодавців, говорять, що у них є план економічного порятунку країни і знову лякають розколом країни (саме так заявив Фірташ). Тільки тепер ідеологія розколу – економіка (Донбас корміт страну -2). Про те, що їхній план – фількіна грамота говорити не доводиться. Наведу один приклад з плану порятунку від Фірташа: всі економічні рішення мають прийматися лише після погодження з бізнес-асоціаціями (читай асоціацією роботодавців Фірташа).

По-друге, Льовочкін просто вирішив випередити Ахметова і першим почати створювати свою партію порятунку економіки. Зараз мало хто знає, але після виборів ахметівці планували створити партію мерів на чолі з Вілкулом-молодшим. Програш в Дніпропетровську сплутав карти. Тепр цю ініціативу вирішив підхопити Льовочкін. Зараз газовики судорожно шукають свого лідера-економіста. Хоча Юрій Бойко залишається головним запасним лідером.

По-третє, якщо хтось вважає, що Фірташ і стане лідером партії, то той глибоко помиляється. Фірташу відведена роль бек-вокалу. Він разом з Кінахом та іншими мастодонтами мають зараз почати кричати про розвал економіки і про те, що потрібно створити партію міцних господарників. І, на жаль, вони можуть мати успіх – те, що робить з економікою уряд – справді є проблемою для України.

І останнє. Ахметов і Льовочкін приречені йти в одному човні. І нова партія економістів матиме крило ахметівців. Тільки Рінат Леонідович стане знову (як і завжди в політиці) молодшим партнером.

Джерело: depo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *