До бюджету Києва надійшло додатково 8 млн грн – Юрій Крикунов

Протягом січня-червня 2017 року за рахунок підвищення рівня заробітної плати до бюджету столиці додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб у сумі майже 8 млн грн.

Про це повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Такий показник озвучив директор Департаменту соціальної політики КМДА  Юрій Крикунов під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в місті Києві.

За результатами вжитих спільних заходів та контрольно-перевірочної роботи територіальними органами Державної фіскальної служби м. Києва протягом січня-червня 2017 року :

  • виявлено та залучено до оподаткування майже 1,8 тис. найманих осіб, не оформлених належним чином працедавцями (до бюджету додатково надійшло 0,7 млн. грн податку з доходів фізичних осіб та 0,9 млн. грн єдиного соціального внеску);
  • залучено до державної реєстрації понад 2,7 тис. фізичних осіб (сума сплачених ними податків склала 1,5 млн грн);
  • за рахунок проведеної індивідуальної роз’яснювальної роботи підвищили рівень заробітної плати понад 1,2 тис. суб’єктів господарювання;
  • за результатами проведених 43 перевірок у 36 суб’єктів господарювання виявлено порушення чинного законодавства (загальна сума додатково нарахованого податку на доходи фізичних осіб склала майже 4,4 млн грн та понад 1,4 млн грн єдиного соціального внеску).

          «Не може директор підприємства і прибиральниця отримувати однакову мінімальну заробітну плату у розмірі 3 200 грн. Це перший показник, що підприємство не легалізувало заробітну платню своїх працівників і здійснює тіньову діяльність», – резюмує Юрій Крикунов.

Завдяки активній позиції міської влади в столиці регулярно проводиться відповідна робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з “тіні”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *