Дмитро Ткачук складе мандат депутата міської ради

По завершенню спеціальної перевірки та затвердженню на посаді заступника голови Житомирської міської ради з питань діяльності виконавчих органів Дмитро Ткачук складе свій депутатський мандат. Про це він повідомив у розмові з кореспондентом “ЖИТОМИР.today”.

Після складення депутатського мандату депутатом міської ради стане наступний по списку кандидат. Попередньо наступним по рейтингу кандидатом у депутати міської ради від БПП “Солідарність” йде Анатолій Сахневич, тому ймовірно саме він стане депутатом замість мене”, – сказав Ткачук.

Також він розповів, що вже почав ознайомлюватись з роботою заступника голови міської ради та  безпосередньо роботою профільного управління автотранспорту.

Зараз є досить серйозні кадрові проблеми, адже в управлінні транспорту працює лише дві людини. Також багато пропозицій є від ТТУ, які потребують вирішення. Тому вільного часу буде не багато”, – розповів Дмитро.

Новопризначений заступник мера розповів і про запровадження та вдосконалення транспортної реформи міста.

Уже взяв на опрацювання програму транспортної реформи у Житомирі. Маємо формувати концептуально нову стратегічну транспортну мережу всього міста з перспективами її запровадження у певній хронології. Тобто певна частина з’явиться через півроку, щось з’явиться через рік і так далі. Ми повинні мати чіткий хронологічний план. Буде змінюватись рух і маршрутних таксі, і тролейбусів, але так, щоб люди про це знали. Щоб ті ж перевізники могли собі планувати ці зміни. Необхідно провести моніторинг пасажиропотоку. Моє бачення цього процесу полягає в тому, що робити підрахунок потрібно не по діючій мережі, а по тому, скільки людей потрібно перевезти з того чи іншого мікрорайону і куди саме їм необхідно доїхати. Якщо говорити про кардинальну зміну маршруту, необхідно розуміти куди людям потрібно їхати, кількість цих людей, яким транспортом їх необхідно забезпечити та яка його місткість. Також необхідно визначити через який інтервал часу ці “маршрутки” повинні їхати”, – сказав Ткачук.

Новий заступник також збирається запровадити смс-контроль та моніторинг якості надання послуг місцевими перевізниками та ввести щодо них штрафні санкції за порушення договорів та невиконання взятих на себе обов’язків. Ще одною ініціативою стане введення вечірніх та нічних маршрутів громадського транспорту.

Нагадаємо, що на сесії міської ради обрали трьох заступників міського голови та членів виконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *