Для ФК Тернопіль планують створити сучасну футбольну базу

У Тернополі планують створити сучасну футбольну базу для ФК «Тернопіль. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. Загалом на утримання футбольного клубу «Тернопіль» міська рада разом з меценатами виділяє близько 1,5 млн. грн.
На сьогоднішній день вкладаються також кошти у міський стадіон та клубну інфраструктуру. Команда забезпечена всім необхідним, проводить якісні збори, підписує нових гравців.
– Сьогодні ФК «Тернопіль» – це футбольне обличчя нашого міста, клуб який має достойно представляти Тернопіль у вищих дивізіонах чемпіонату України. У місті розроблена концепція розвитку футбольного клубу на декілька років з перспективою виходу у Прем’єр-Лігу, де основу клубу будуть складати гравці, для яких Тернопіль є рідним містом, – зазначив Сергій Надал.
До слова, футбольне керівництво держави зберегло можливість для ФК «Тернопіль» почати наступний футбольний сезон у Першій Лізі.
Відтак,  з нового турнірного сезону футболісти ФК «Тернополі» готові радувати тернополян чудовою грою і новими перемогами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *