Діти з інвалідністю проходять оздоровлення за кошти міського бюджету у Скадовську. Триває прийом документів – Юрій Крикунов

Відбувся перший заїзд 2017 року дітей з інвалідністю до Центру реабілітації та відпочинку «Акварель» (м. Скадовськ) за кошти міста.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

30 вихованців Святошинського та Дарницького будинків-інтернатів, з вадами фізичного,розумового та психічного розвитку, пройшли курс реабілітації у Скадовську.

Путівки були закуплені за рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 – 2018 роки.

«В оздоровлення входить: безкоштовне проживання, 4-х разове харчування, ЛФК, масаж, арт-терапія, заняття з психологом, 5 сеансів дельфінотерапії (безкоштовно) та участь в шоу-програмах», – інформує директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Діти проживають у кімнатах для 2-3 осіб на 1 поверсі, де забезпечені всі зручності. Також передбачено безкоштовне перебування однієї супроводжуючої особи.

Заїзди триватимуть до вересня місяця. Тому Юрій Крикунов закликає батьків оформлювати документи на отримання даних путівок. Для цього потрібно звернутись в районне Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Деталі за номером телефону: 408-51- 18 (Департамент соціальної політики КМДА).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *