Діти – наш найвищий пріоритет – Юрій Крикунов

Нещодавно до депутата Київради Юрія Крикунова звернулися жителі округу №78, який він очолює. Батьківський колектив дитячого садочку-ясел “Плай” №8 був стурбований станом ігрової кімнати своїх дітей.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«Батьки звернулись до мене з проханням допомогти їм закупити новий лінолеум в ігрову кімнату. Тому цього тижня був закуплений гарний, якісний лінолеум, а за кілька днів він вже буде постелений» – коментує депутат Юрій Крикунов. Поки заносили матеріали до садочку, в розмові з’ясувалось, що у дітей також не наповнені пісочниці.

Протягом години і це питання було вирішено. Адже тижнем раніше на дитячі майданчики округу, які користуються найбільшою популярністю серед юних жителів, вже завозили новий пісок до пісочниць (за адресою Мостицька, 26 та Новомостицька, 2а). Також ці майданчики найближчим часом будуть пофарбовані. А пісочниці у дитячому садочку №8 теж дуже скоро наповняться, щоб з початком навчального року наймолодші жителі округу могли бавитись свіжим, оновленим пісочком!

Так само зробити можуть усі жителі 78ого округу, звернувшись по допомогу до громадської приймальні Юрія Крикунова за адресою вул. Мостицька, 20-а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *