Депутати Тернопільської міської ради проїхались містом на велосипедах

У Тернополі триває «Європейський тиждень мобільності». У рамках цих заходів декілька депутатів міської та обласної рад, а також працівники міської ради провели велозаїзд вулицями Тернополя.

– Ми зробимо символічний велозаїзд центром міста, щоб показати місцевими жителям, що велосипед можна використовувати як звичайний і доволі зручний вид транспорту для пересування по місту, – розповідає організатор заходу, активіст «ВелоТернопіль» Юрій Суходоляк. – Можливо, через погоду сьогодні депутатів мало, проте «Європейський тиждень мобільності» – це щорічна практика, тому надіюся, що до наступних заходів долучиться більше людей.

Серед учасників велозаїзду був й заступник міського голови Леонід Бицюра. Він зізнається, що велосипедом користується не часто.

– Використовуючи велосипед під час заїзду, зрозумів чимало проблем, які є у місті для велосипедистів, зокрема доступність деяких місць. Тому будемо враховувати усе це у роботі, – каже Леонід Бицюра. – Вважаю, що використання велосипеду – це дуже корисно, адже у місті буде менше автомобільних заторів, при цьому люди, які користуються велосипедами, покращують своє здоров’я.

Довідка: «Європейський тиждень мобільності» – загальноєвропейська ініціатива, яка спрямована на покращення навколишнього середовища. Метою цього заходу є акцентування уваги на зменшенні використання приватних автомобілів та пропагування використання велосипедів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *