Чи стане Микола Кучерук жертвою політичних інтриг?

На Рівненщині продовжується політична лихоманка, пов’язана з безладдям та “розборками” в обласній раді. Столично-парламентські пристрасті, імпортовані деякими нардепами в область, тм’яніють перед колізіями в нашій облраді.

Останні події на майдані Просвіти, 1, змусили нашу редакцію розпочати журналістське розслідування залаштункових інтриг, які абсолютно не відомі пересічним рівнянам. Але вони, ці інтриги, без сумніву безпосередньо впливають на дії політиків та прийняття важливих рішень. Тому, ми вважаємо, що в даному випадку копирсання у брудній політичній білизні – доречне і корисне для суспільства. Тож і будемо це робити…

Ми вважаємо, що зараз головним у порядку денному рівненської політики є – подальша партійна доля Миколи Кучерука. Він – вірний “юліанець” вже більше 10 років, очільник фракції ВО “Батьківщина” в облраді та керівник обласного осередку партії, але останніми днями потрапив під прес політичного тиску. І саме тому, розпочати розслідування вирішили із особистого спілкування з ним. Щоб не послуговуватись плітками, а отримати інформацію з перших рук.

Певним чином стривожило повідомлення колег з сайту “РАДІО ТРЕК” про хворобу Миколи Кучерука. Відверто скажемо: це було не просто, але нам таки вдалося вийти на телефонний зв’язок з ним. Розмова була нетривалою.

Дослівно процитуємо те, що сказав очільник рівненської “Батьківщини”:

“… спасибі, що цікавитесь станом мого здоров’я… Знаєте, часом жартують “не дождетесь” (сміється)… Але я дійсно почуваю себе не дуже добре. Як тільки зможу, зустрінусь і дам відповіді на всі ваші, навіть каверзні питання. Думаю, ви мене зрозуміли… “

З цієї телефонної розмови робимо висновок, що твердження журналістів “РАДІО ТРЕК” про гіпертонічний криз Миколи Кучерука –справджується.

Розслідування ситуації навколо облради не полишаємо, наразі продовжуємо його в інших напрямках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *