“Брат за брата” або особливості української політики

Як повідомляє сайт КАЛУШ СЬОГОДНІ, від Франківщини до парламенту прагнуть потрапити брат нардепа Шевченка та міністра Насалика. 
Жителі Франківщини 17 липня обиратимуть свого представника в парламенті замість Ігоря Насалика, якого призначено міністром палива та енергетики. У виборчих перегонах на окрузі беруть участь 37 кандидатів: 12 із них виставили політичні партії, 25 – самовисуванці. Найцікавішими видаються два кандидати – Сергій Насалик та Віктор Шевченко – обоє рідні брати чи не найбільших політичних фігур на Прикарпатті.

85 округ – вотчина родини Насаликів. Ігор Насалик, колишній мер Калуша, перемагав на окрузі тричі, причому за час перебування у Верховній Раді змінив 4 фракції: “Наша Україна”, “Партія регіонів”, УНП та БЮТ. У 2014 році на дострокових виборах він здобув переконливу перемогу у складі БПП “Солідарність”: набрав 52% голосів – це найвищий результат в Україні.  До того ж син Ігоря Насалика – депутат Калуської міської ради від “Української партії”. Тепер на окрузі балотується молодший брат нардепа – Сергій Насалик.

Головний конкурент Сергія Насалика – Віктор Шевченко, молодший брат Олександра Шевченка – власника ТК “Буковель”, нині народного депутата.

Між старшими братами Шевченком та Насаликом уже є досвід політичної боротьби – рік тому вони обидва балотувалися на посаду міського голови Івано-Франківська. Тоді Ігоря Насалика висувала пропрезидентська БПП “Солідарність”, а Олександр Шевченко йшов від УКРОПу, хоча у 2014 році саме від “Солідарності” переміг на одномандатному окрузі і пройшов до Верховної Ради. Обидва програли вибори: Насалик зайняв друге місце, а Шевченко – четверте.

Здається, популярна нині на просторах інтернету фраза “Брат за брата , так за основу взято” стала девізом виборів на 85 окрузі. Цікаво, яка ж  із сімей отримає прізвисько “Франківські Балоги”? Поки що, ні один, ні інший клан – не на руку українцям, хіба що на руку самим політико-бізнесменам. Адже зрозуміло усім, нащо цим людям влада. Не інакше, як банально просувати свої інтереси та поширювати владу на Франківщині та за її межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *