Бойовики “Л/ДНР” скаржаться на своїх командирів

Відомий український блогер Денис Казанський промоніторив спілкування бойовиків в соціальних мережах. Знайдені факти вражають.

Про це стало відомо зі сторінки експерта в соціальній мережі Фейсбук, пише сайт Електорат со сылкой на politic.kiev.ua.

Так, об’єктом уваги Казанського став російський блогер Михайло Полинков, який свого часу перебував у складі незаконних збройних формувань на Сході України. Колишній терорист опублікував у своєму блозі електронне листування з одним із бійців сумнозвісного «батальйону Сомалі». Підлеглий Михайла Толстих (відомий також під прізвиськом Гіві) скаржився на нелюдське ставлення до нього з боку керівника. Так, за словами терориста, Гіві не тільки постійно займається рукоприкладством – його ще й підозрюють у вбивстві немалої кількості членів Сомалі. Всі, хто не погоджується з Толстих, або ж планує покинути терористичний батальйон, несподівано зникають. Іноді їх трупи знаходять – тоді їх смерть пояснюють «самогубством».
Інші терористи, які почали коментувати повідомлення Полинкова, не тільки не заперечували написане, а і заявили, що наступні кілька тижнів Гіві буде поводити себе спокійніше, адже у його «бійців»у жовтні закінчуються «контракти». Проте, тих, хто потім залишиться, будуть чекати нові тортури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *