Бойовики ДНР підриваються на власних мінах

В районі проведення АТО продовжуються обстріли позицій ЗС України російськими бандформуваннями. В ніч на 09.07.2016 по населеним пунктам ШИРОКІНЕ, ВОДЯНЕ, бойовики відкрили вогонь з 82 та 120мм мінометів. Своїми діями вони не припиняють порушувати і нехтувати Мінськими домовленостями. Велика кількість мирного населення прилеглих районів, стурбована ситуацією, що сьогодні склалася на даних напрямках, пише сайт Електорат з посилання на seabreeze.

Крім цього бойовики мінують поля в районі н.п. Жовтень, які можуть бути використані для (обробки сільським господарством) вирощення продуктів сільського господарства. Але без відповідних навиків, вони з цим не можуть справитись, без своїх кураторів. Так на передодні мінуючи такі поля, двоє із трьох підірвалися на власних мінах. Для того щоб прикрити свій провал, вони видали вибухи мін за обстріли з ГРАДів зі сторони ЗСУ.

Хочемо попередити всіх мешканців, які проживають в прилеглих районах до лінії розмежування, про мінування з боку бандформувань. Не допускайте дітей до небезпечних ділянок. Будьте обережні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *