Біля «Циганки» в Тернополі планують зробити безпечне місце для купання та відпочинку

Пляж «Циганка» в Тернополі планують зробити офіційним місцем для купання. Про це розповів заступник міського голови Владислав Стемковський.

За його словами,  до цього часу пляж був не готовий до роботи через ряд об’єктивних причин.

Зокрема, щоб отримати паспорт на пляжі має бути туалет, урни для сміття, договір дослідження води санепідемслужбою. Також територія має бути радіофікована, пляж повинен мати наукову документацію, дно має бути обстежене водолазами. Обов’язковим є також рятувальний пост, обладнаний усіма необхідними засобами. Тільки після цього пляжу видається паспорт і дозвіл на те, що він може функціонувати.

Наразі уся необхідну документацію має лише Дальній пляж, який є офіційним місцем для купання. Проте, в мерії очікують, що вже наступного року пляж «Циганка» також стане безпечним місцем для відпочинку тернополян.

–          Пляж неофіційний, оскільки там є проблеми на поверхні дна водойми тернопільського ставу в цьому районі і водолази мають ряд застережень, які не дозволяють зробити пляж офіційним. Проте, вже восени ми плануємо провести дослідницькі роботи і зробити все для тог. Дали нам ряд зауважень, що потрібно зробити, – розповів Владислав Стемковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *