Біля Катедри в Тернополі облаштували новенький паркомат

В Тернополі почали облаштовувати нові паркомати. Відповідне доручення підписав міський голова Сергій Надал.

У міській раді кажуть, що відтепер оплачувати стоянку автомобіля стане комфортніше, оскільки не треба чекати доки підійде паркувальник.

Окрім цього, тернополяни, за допомогою паркоматів, можуть скористатись рядом інших послуг. Зокрема, оплатити за комунальні послуги, Інтернет, поповнити мобільний рахунок чи здійснити будь-який інший он-лайн платіж.

На сьогодні у місті функціонує п’ять паркоматів – два на вулиці Живова та по одному на вулиці Оболоня, вулиці Шептицького, вулиці Й. Сліпого.

Як зазначає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський, в паркувальників роботу не забиратимуть, оскільки вони будуть стежити за тим, чи вірно водії оплачують послуги паркування.

–          Завдяки паркоматам тернопільські водії самостійно можуть обирати, чи оплачувати за послуги паркування через переносні термінали, які використовують паркувальники, чи самостійно оплатити через стаціонарний паркомат. Зазначу, що роботи із облаштування паркоматів у місті будуть продовжені, – додав Ігор Мединський.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *