Архієпископа Нестора привітали з тезоіменинами

9 листопада в Україні вшановують Святого Нестора. Преподобний Нестор прославився як перший український літописець. Будучи ченцем Києво-Печерського монастиря, він займався духовною, літературною та історико-дослідницькою діяльністю.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Сучасним продовжувачем справи славного ченця є архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Української Православної Церкви Київського Патріархату Нестор. Він здійснює вагомий особистий внесок у духовне і культурне життя Тернополя.

Привітав Архієпископа Нестора міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Вас можна назвати одним з батьків відродження духовності на Тернопіллі. Адже вам вдалося об’єднати навколо себе священнослужителів нашого краю і відкривати та освячувати нові храми. І сьогодні завдяки вашим зусиллям стрімкими темпами зводиться новий Кафедральний собор, – зазначив Сергій Надал. – Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають від усіх негараздів та дарують здоров’я і духовну міцність, благодать та довголіття й всеблагих успіхів у самовідданій і великодушній праці на благо України та української Церкви».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *