Антисемітам немає місця в МЗС, – Клімкін про скандал з консулом в Німеччині

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що справа українського консула у Гамбурзі про антисемітські висловлювання буде детально розслідувана.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі 24 Каналу.

Відповідаючи на питання про те, чи перевірятиме МЗС своїх представників по світу з огляду на скандал із консулом України в Німеччині, міністр запевнив, що його відомство робить це постійно.

Ми прекрасно розуміємо, що зараз під час війни кожен має відповідати своєму місцю в команді дипломатичної служби. Я завжди казав, можу це повторити ще раз – антисемітам, за визначенням, немає місця в МЗС,
– наголосив Павло Клімкін.

Він додав, що щодо відстороненого консула у Гамбурзі розпочато дисциплінарне провадження.

Водночас міністр зазначив, що всі профілі у соцмережах усіх співробітників дипломатичної служби України фізично буде важко перевірити.

“Слухайте, ми ж правова країна! Ми не збираємось слідкувати за кожним. Але разом з можливостями для праці, і соціальні мережі надають нам такі можливості, є й відповідальність. Враховуючи, зокрема, й цей випадок, я хочу порадити всім нашим співробітникам ефективно, але водночас відповідально користуватись соціальними мережами”, – резюмував міністр.

Скандал розгорівся навколо консула України у Гамбурзі Василя Марущинця. У ЗМІ з’явились повідомлення про те, що дипломат розміщує у соцмережах публікації антисемитського характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *